Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 284 41 63

Veri Kurtarma Süreci

Yaşadığımız çağın en önemli problemlerinden biri veri güvenliğini sağlayamamak oluyor. Çeşitli sebeplerle önemli verilerimizi kaybedebiliyor ve yedekleme yapmadıysak büyük sorunlar yaşayabiliyoruz. Bilgisayarlar, cep telefonları, hard diskler, flash bellekler, video kameralar ve veri depolanabilen diğer bütün cihazlarda kaybolan verilerin yeniden kazandırılması noktasında ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Uzun süredir veri kurtarma alanında çalışmalarına devam eden ekibimiz,  kayıp verileri hasarsız olarak yüzde yüz başarı sonucu ile geri getirmektedir. İş sürekliliği açısından veri kurtarımının hızlı ve profesyonelce gerçekleştirilmesi gerekir.

Veri kurtarma süreci birkaç aşamadan oluşur. Yedekleme yapılmamış olan kayıp verilere tek başına ulaşmanız mümkün değildir. Sürecin ilk aşaması veri kurtarma alanında uzman olan kişilere ulaşarak desteğini almaktır. Bu konuda firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında gerekli analizlerin yapılması için ürününüz teslim alınır ve en kısa sürede sonuca ulaşmak için hemen çalışmalara başlanır. Bu süreç zarfında ulaşılan veriler ve bilgiler kesinlikle birileriyle paylaşılmaz. Sizden gelen talep doğrultusunda geri kazanılan veriler uygun ortama aktarılır.

Felaket önleme ve iş sürekliliğini sağlama alanında profesyonel çözümler sunan firmamız, verilerinizin güvenliği konusunda da beklentilerinize cevap verecektir.

Powered by themekiller.com