Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 284 41 63

Siber Saldırılara Karşı Güvenlik Çözümleri

Son dönemde sıklıkla rastlanılan problemlerden biri de siber saldırılar. Sürekli artış gösteren bu tehdide karşı geleneksel koruma teknikleri yetersiz kaldığı için siber güvenlik çözümlerinden yararlanmak gerekiyor. Sürekli kendisini yenileyen izinsiz erişimli uygulamalar ve fidye yazılımları, tüm önemli bilgilerin kötü amaçlı kişilerce ele geçirilmesine neden oluyor. Özellikle büyük şirketler fidye yazılımlarından hem maddi hem de manevi zarar görüyor.

Paragon Teknoloji olarak güvenlik yazılımlarımız ve donanımlarımızla siber saldırı tehdidini ortadan kaldırıyoruz. Uzmanlarımızın kontrolünde sistemlerinize kurulan siber güvenlik yazılımları, bir program beklenmedik şekilde sistem dosyalarına müdahale ettiğinde ya da indirilen bir program dosyalarınızı şifrelemek üzere harekete geçtiğinde, faaliyetlerini izlemeye başlıyor. Beklenmedik bir hareket söz konusu olduğunda ise anında müdahale ediyor. Bu sayede cripto locker ve benzer özellikteki tüm fidye yazılımları etkisiz hale getiriliyor.

Fidye yazılım çözümleri ile birlikte kurumlara siber güvenlik eğitimleri veriyor, olası risklere karşı nasıl korunmaları gerektiğini aktarıyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz siber güvenlik yazılımlarına ek olarak,  ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’ çerçevesinde zorunlu hale gelen ‘log tutma’ hizmetini de vermekteyiz. Zorunlu log tutma kanunu çerçevesinde cezai işlem yapılmaması için en kısa sürede kurulumu gerçekleştiriyor ve uzaktan destek vermeye devam ediyoruz.

Related Posts

Powered by themekiller.com