Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 284 41 63

Neden Sophos Intercept-x Kullanmalısınız?

Güvenlik yazılımları üreticisi Sophos tarafından geliştirilen Intercept-x, aslında son dönemde en çok ihtiyaç duyduğumuz yazılımlardan biri. Başta fidye yazılımları olmak üzere, tüm yeni nesil tehditler karşısında güçlü bir kalkan oluşturan bu program, sisteminizi beklemediğiniz anda, beklemediğiniz yerden gelen tehditlere karşı koruma altına alıyor. Bir çeşit şüpheli davranış analizi gerçekleştirerek sisteme zarar verebilecek ya da dosyaları kilitleyecek her atağı izleyen intercept-x, bilgi güvenliği konusunda da en etkili çözüm olarak gösteriliyor.

Bilgisayar ağları güvenliği konusunda ise çözüm Sophos Firewall kullanmakta! Ağa zarar vermek ya da sızmak isteyenleri tespit ederek sakıncalı girişleri engelleyen Firewall, güzellikle çok kullanıcılı kurum ve kuruluşlarca kullanılması gereken bir güvenlik metodudur. Sophos yetkili satıcısı Paragon Teknoloji olarak, kurumunuzun güvenliğini sağlama adına uygun yazılımların kurulumunu kısa sürede gerçekleştirmekte ve bilgi güvenliği eğitim destekleri vermekteyiz.

Sistem güvenliği için tüm dünyanın güvendiği tek çözüm olan Sophos Intercept-X, kripto loker gibi fidye yazılımları karşısında alabileceğiniz en profesyonel önlemdir. Para ve itibar kaybına uğramamak için önleminizi almakta geç kalmayın.

Related Posts

Powered by themekiller.com