Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 284 41 63

İş Süreçleri Yönetim Hizmetleri

Firmaların IT altyapılarını, deprem, yangın, sel gibi olası tabiat olaylarının ve insan hatalarının olumsuz etkilerinden korumak için planlanan çözümler hayat kurtarıcı niteliktedir.

İş Sürekliliği Çözümleri, olağanüstü hallerde ortaya çıkması muhtemel olan, sistem işleyişinin durması, veri kaybı gibi riskli durumların yaşanmaması ve çalışma rutininin bozulmaması için mevcut sistemlerin felaket anında devreye girecek şekilde bir yedeğinin oluşturulması çalışmalarını kapsar. Yedek sistemler aynı kampus içinde konumlandırılabildigi gibi farklı sehirler ve ülkeler arası da tasarlanabilir.

Paragon, Vmware Datacenter Virtualization, vCloud, Site Recovery Manager, Veeam BackUp & Replication, EMC Recover Point gibi ürünlerini kullanarak, bu gibi olumsuz olayların çalışma hayatına etkilerini mümkün olan en üst seviyede engelleyebilen sistemler kurmaktayız.

İş Sürekliliği Çözümleri, bir arıza veya felaket durumunda bilişim sistemlerinin kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam etmesini, Felaket Kurtarma Çözümleri ise felaketin mümkün olan en sorunsuz ve kayıpsız şekilde atlatılması ve kurtarma merkezine geçiş kararından sonra en kısa sürede çalışmaya devam edilmesini hedefler.

İş sürekliliği ve Felaket Kurtarma Projelerinde bilişim sistemleri uçtan uca ele alınarak analiz edilmeli ve firmanın iyileştirmesi gereken noktalara dair öneriler getirilmelidir, bu bağlamda her konuda uzmanlık sahibi olan bir entegratör ile çalışmak önem taşımaktadır.

Paragon, önceden belirlenmiş, kabul edilebilir seviyede işlerin devam edebilmesine yönelik olarak, karşılaşılan kesintilere kurumun cevap verebilmesini sağlayan müşteriye özel iş sürekliliği çözümleri sunar.

Ayrıca kurumun sistemlerinin çalışamaz hale geldiği durumlarda da en kısa sürede çalışabilir duruma getirilmesini sağlamak üzere müşteriye özel felaket kurtarma çözümleri sunar.

İş Sürekliliği / Felaket Kurtarma Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

  • Deneyimli kadromuz ile sorunlarınıza daha kısa sürede çözüm bularak veya olabilecek sorunlara karşı öncesinden önlem alarak sistemlerinizin çalışabilir durumda kalmasını sağlar, maliyetlerinizi düşürürsünüz.
  • Her türlü probleme yönelik ihtiyaç duyduğunuz ve size en uygun çözümü Paragon Sistem uzmanları ile birlikte seçersiniz.
  • Farklı sektörlerde çeşitli projelerdeki tecrübeleri ve güncel teknolojik çözümleri takip eden alanında uzman yetkin kadromuzun deneyimlerinden yararlanırsınız.

Powered by themekiller.com