Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 284 41 63

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimize göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz

Paragon Teknoloji A.Ş. verimliliğiniz ve üretkenliğinizin artması için teknolojik çözümler sağlar.
İhtiyaçlarınız, konularında uzman proje yöneticilerimiz ve mühendislerimiz tarafından belirlenir ve  vazgeçilmez hedeflerinize ulaşmanız için sizlere sunulur.

Danışmanlık ve Projelendirme

Paragon müşteriye sunmuş olduğu projenin onaylanmasından sonra projede uygulanacak ürünleri temin eder, bunları uzman ekipleriyle monte ettikten sonra devreye alır ve bu sistemleri kullanacak ekiplere gerekli eğitimleri vererek işi sonuca ulaştırır.

Uygulama

Paragon, müşterisinin Etkileşimli yazılım ve Simülasyon, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Digital Signage, Veri Merkezi Tasarım Kurulumu, Veri Depolama, Sanallaştırma, Bulut Bilişim, Kablosuz Ağ Teknolojileri, Ağ İyileştirme, IP Telefon Sistemleri, İş Süreç Yönetimi, Yapısal Kablolama ve  Entegrasyon Sistemleri konularındaki ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılıklı olarak belirleyerek, uzman ekipleriyle bu isteklere ve ihtiyaçlara uygun, ekonomik ve güvenilir çözümler sunar.

Servis ve Bakım

Konularında uzman geniş teknik kadrosuyla satış sonrası gerekli servis ve bakım hizmetlerini verir, yazılım güncellemelerini ve iyileştirmeleri sağlayarak sistemin güncelliğini korur, gelişen teknolojiyle ortaya çıkan ilave ihtiyaçları belirleyerek sistemi geliştirir.

Müşterilerimize, ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, işlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil destek sunabilmek için sözleşmeli hizmetler sunulmaktadır.

Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda ağıdaki hizmet seçeneklerden yararlanabilirler:

Yerinde Destek Hizmeti / Periyodik Bakım Hizmeti / Yedek Cihaz Bulundurma Hizmeti / Destek Uzmanı Bulundurma Hizmeti

Powered by themekiller.com