Lizbon Cad. No: 33/4-5 Aşağı Öveçler Çankaya / Ankara

Çözümlerimiz

Simülasyon ve Etkileşimli Yazılım

Etkileşimli ortam senaryoları, gerçeğe en yakın şekilde, konusunda son derece deneyimli mühendislerimiz , teknik personelimiz ve akademik danışmanlarımız tarafından hazırlanır.

IT & Telekomünikasyon

Günümüzde artan yeni yazılım ihtiyaçları, şirketlerin geçiş yada uyarlama sürecinde başarısız veya beklenilen hedef ve performansa ulaşamamış örneklerle daha sık karşılaşmamıza neden olmakta.

Elektronik Güvenlik

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşları için profesyonel çözümler üretmekteyiz
Paragon Teknoloji, elektronik projelerin kusursuz çalışabilmesi için gereken her türlü işletme bakım hizmetlerini yürütmektedir.

Demiryolu Teknolojileri

Teknoloji lideri olarak faaliyet gösteren şirketimiz , emniyetli otomasyon alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Yüksek duyarlılığa sahip olan teknolojik uygulamalar, demiryolu sektöründe, çok önemli faydalar sağlar.

Siber Güvenlik

Gelişen teknolojiyle birlikte karşımıza çıkan problemlerden biri de siber saldırılar oldu. Giderek artan siber tehdit ortamı içerisinde, alışılagelen koruma teknikleri ne yazık ki yetersiz kalıyor.

Kurumsal İtibar Yönetimi

Kurumsal itibar Yönetimi ekibi olarak kurumların paydaşlarla olan iletişimini etkili ve sürekli hale getirme amaçlı çalışmalar yürütmekteyiz.

Powered by themekiller.com